Sosyal Evin
Gece/Gündüz
+90 850 346 94 21
destek@sosyalevin.com
mail@sosyalevin.com
Favorilerim 0
Sipariş Sorgula

E-Fatura

E-Fatura ve sipariş detayları ile güvenli işlemin adresi.

5000000
Kaliteli Takipçi
10000000
Anlık Beğeni
20000000
Video İzlenme
50000
Mutlu Müşteri
Arka Plan
E-Fatura
E-Fatura

E-Fatura Teslimi

Sosyal Evin olarak 5 yılı aşkın sosyal medya hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet boyunca her daim teknolojinin son noktasını kullanarak sizlere destek vermeye özen gösteriyoruz.


İlk önceliğimiz ise güvenli bir şekilde alışveriş sağlanması, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli hizmet alabilmesidir.


Bu çerçeve de siparişleriniz tamamlandıktan sonra resmi makamlı onaylı e-faturalar otomasyon tarafından oluşturulur ve sipariş esnasındaki kayıtlı mail adresinize gönderilir. Bu sebeple her siparişiniz fiyatı ne olursa olsun faturalandırılmaktadır. Sipariş tamamlandıktan sonra gelecek olan bu faturayı resmi olarak giderlerinizde kullanabilirsiniz..

%100 Resmi Onaylı Faturalı

Sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerde önce güvenlik, sonra kalite birinci prensibimizdir. Vermiş olduğunuz siparişlerden sonra mail adresinize otomatik olarak e-fatura teslim edilir. Bu sayede siparişinizin resmi yoldan onaylandığını anlayabilirsiniz.


5 yılı aşkın kesintisiz hizmet veren firmamız resmi olarak sizleri hiç bir şekilde mağdur etmemesi prensibine bürünmüştür. Bu sayede siparişler sonrasında e-fatura hizmetide sorunsuz olarak aktiftir. Sipariş esnasında girmiş olduğunuz mail adresine otomatik bir gönderim sağlanır. %100 Güvenilir ödeme seçenekleriyle yapmış olduğunuz ödemelere ait detayların tamamı fatura içerisinde yer almaktadır.


Sizlere sunmuş olduğumuz bu e-fatura avantajını merak ediyorsanız örnek gösterdiğimiz görseli inceleyebilirsiniz.

Arka Plan
Güvenli İşlem
E-Fatura

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Her Sipariş için Fatura Alabilir miyim?
SosyalEvin.com üzerinden yapmış olduğunuz her alışveriş için fatura alabilirsiniz. Bütün faturalar otomatik kesilmektedir.
E-Faturam Nasıl Teslim Ediliyor?
Siparişiniz tamamlandıktan sonra, vermiş olduğunuz mail adresine otomatik olarak gönderim sağlanmaktadır.
Hızlı Sipariş
Ana Sayfa
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Favorilerim |0
Whatsapp
0 850 346 94 21