Sosyal Evin
Gece/Gündüz
+90 850 346 94 21
destek@sosyalevin.com
mail@sosyalevin.com
Favorilerim 0
Sipariş Sorgula

TikTok Combo Paketleri

Kurumsal ya da bireysel TikTok hesaplarınız için Combo paketleri satın alarak bir çok işlemi tek pakette yapabilirsiniz.

109 Değerlendirme | Ortalama: 5/5
TikTok Combo - 1
 • 100 Takipçi
 • 100 Beğeni
 • 1.000 İzlenme
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
21.00₺
23.33₺
Hemen Satın Al
TikTok Combo - 2
 • 500 Takipçi
 • 500 Beğeni
 • 5.000 İzlenme
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
71.00₺
78.89₺
Hemen Satın Al
TikTok Combo - 3
 • 1.000 Takipçi
 • 1.000 Beğeni
 • 10.00 İzlenme
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
141.00₺
156.67₺
Hemen Satın Al
TikTok Combo - 4
 • 2.500 Takipçi
 • 2.500 Beğeni
 • 25.000 İzlenme
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
399.00₺
443.33₺
Hemen Satın Al
Sektörün Lideri Olmaktan Gurur Duyuyoruz!

Türkiye'nin Sosyal Medya Hizmetleri konusunda lider firması olan Sosyal Evin'i seçmeniz için birçok sebebiniz var.

500000
Aktif Müşteri
4500000
Tamamlanan Sipariş

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bizi tercih eden binlerce mutlu müşterimizden bazıları...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Sosyal Evin'e Neden Güvenmeliyim?
Son yıllarda birçok farklı sosyal medya sitesi kuruldu ve bu siteler kısa süre içerisinde milyonlara hitap etmeyi başararak faaliyet gösteriyor. Yine bu sitelere takipçi, beğeni ve yorum satışı yapan onlarca farklı site bulunuyor. Bu sitelerden bazıları göründüğü kadar güvenilir değildir.

Kimi gerçek olmayan takipçileri gerçekmiş gibi göstererek satışını yapar kimi site de takipçileri satmasına rağmen kısa bir süre içerisinde takipçiler düşerek alıcıyı mağdur eder. Sosyalevim web vitesi beş yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet veriyor ve bu süre içerisinde beğeni veya takipçi satın al hizmeti ile 60 bin müşteriye ulaşmıştır. milyonlarca hizmet satışı yapan sitemiz müşteri memnuniyetine bakacak olursanız sitemize neden güvenmeniz gerektiğini görebilirsiniz.
Ne Kadar Takipçi Satın Almalıyım?
Sitemizde birçok farklı sosyal medya hizmeti ve sayıları bulunuyor. Herkesin ihtiyacı olan hizmet ve sayılarına ulaşabildiğiniz gibi her bütçeye uygun bir paket seçeneği de sitemizde mevcuttur.

Sitemizin hizmetlerinden biri olan takipçi satın al hizmeti bütün sosyal medya siteleri için geçerlidir. İstediğiniz sosyal medya platformundan istediğiniz paketlerde takipçi satın alabilirsiniz.

Bu takipçiler sizin hesabınızı daha fazla insana kavuşturarak takipçi sayılarınızı daha da yukarı çekecektir. Hesabınızın keşfete düşmesi için yeterli sayıda takipçi satın alabileceğiniz paket seçenekleri sitemizde mevcuttur. Bu paketler içerisinden istediğiniz sayıda ve istediğiniz takipçi türünden takipçi satın alabilirsiniz.
Aldığım Instagram Takipçileri Kaliteli mi?
Sitemizde takipçi satın al seçeneği ile birçok farklı hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi bot takipçi diğeri ise gerçek takipçi hizmetidir. Bot takipçiler kısa süreliğine sayınızı artırarak sizi keşfete düşürebilir ve hesabınızı daha büyük kitlelere ulaştırabilir. Gerçek takipçiler ise bu hizmeti sürekli olarak yapar. Ve hesabınızı sürekli popüler hesaplar arasında tutar. Gerçek takipçiler içerisinde kadın takipçi veya erkek takipçi seçeneği olduğu gibi sadece Türklerden veya yabancılardan da oluşabilir. Bu takipçiler gerçek takipçilerden oluşuyor ve sürekli olarak hesabınızı takip ederler. Web sitemizde gerçek takipçiler kaliteli takipçilerdir ve sitemiz tarafından garanti altına alınmış bir hizmettir.
Takipçi Sayım Azalıyor Ne Yapmalıyım?
Sosyal medya sitelerinde sık sık yaşanan bir problem de takipçi sayılarında yaşanan azalmadır. Bazı durumlarda kişilerin takipçileri belli aralıklarla veya hızlı bir şekilde düşer. Bunun en büyük nedeni de bot takipçilerin olmasıdır.

Bot takipçiler belli bir yazılım dahilinde yüklenir ve firmamızın garanti kapsamında değildir. Bot takipçiler biraz da şansa bağlı olarak uzun ömürlü olabilir. Hesabınızda takipçi sayısının düşmesini istemiyorsanız web sitemizden takipçi satın al hizmetleri içerisinden gerçek takipçi satın almanız önerilir.

Bu takipçiler firmamızın garanti kapsamında sunduğu hizmetlerden birisidir. Takipçi sayılarında düşme yaşanması durumunda sitemiz telafi edecektir.
Aldığım Hizmetlerde Düşme Olur mu?
Sitemizden onlarca farklı sosyal medya hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmetlerin ayrıntıları da her paketin üzerinde belirtilir. Bu paketler içerisinde gerçek veya bot hesaplar bulunuyor. Takipçi satın al ile satın alacağınız bot hesaplarda düşme yaşanabilir. Bunun garantisini kimse veremez.

Çünkü bot takipçiler belli bir yazılım ürünüdür ve düşme yaşanabilir. Fakat satın alacağınız gerçek takipçilerde düşme yaşanmaz ve sitemiz tarafından garantili paketlerdir. Bu paketleri satın aldığınız durumda büyük bir ihtimalle düşme yaşamayacaksınız.

Fakat garanti verilmesine rağmen düşme yaşamanız durumunda hızlı bir şekilde bizle irtibata geçmelisiniz. Bu durumlarda günün her saatinde hizmet veren personellerimiz düşen takipçilerin telafisini hızlı bir şekilde yapacaktır.
Ödeme İşlemleri Güvenli mi?
Sitemizden satın almak istediğiniz tüm paketlerin ödeme işlemlerini güvenli bir ortamda yapabilirsiniz. Özellikle takipçi satın al seçeneğini kullanarak satın aldığınız paketlerde ödeme sayfasına geldiğiniz zaman sizi üç farklı seçenek karşılıyor.

Buradan online ödeme, EFT, Havale veya mobil ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Burada ödeme yapmak için kullanacağınız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz ve ödeme güvenli bir ortamda gerçekleşir.

60 bin müşterimizde olduğu gibi sizin ödemenizde de herhangi bir güvenlik riski oluşmaz. Güvenli ödeme ile paket ücreti sitemiz hesaplarına geçtiği andan itibaren hizmet verme süreci de gerçekleşmeye başlar. Ayrıca paket ücretlerinin dışında herhangi bir ek ücret te söz konusu değildir.
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?
İnternet imkanlarının gelişmesi ile sosyal medyada da büyük bir gelişme yaşandı. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de hemen hemen herkesin sosyal medya hesabı bulunuyor. Hatta çoğu kişinin birkaç farklı sosyal medya platformunda hesabı bulunuyor ve günün belli bir kısmını bu sitelerde geçiriyor.

Sosyal medya sitelerinde insanlar birbirlerini takip ederek ve paylaşımlarıyla eğlenceli vakitler geçiriyor. Bu kadar çok insanın bir arada olması başta e-ticaret firmaları ve sanatçılar olmak üzere birçok insanın sosyal medyaya yönelmesini de sağlıyor.

Bu kadar insanın bir arada olduğu platformlarda reklam yapmak daha maliyetsiz ve daha etkili oluyor. Onun için de takipçi sayısını artırmaları gerekiyor. Takipçi artırmanın en iyi yöntemi de sitemizden takipçi satın al seçeneğini kullanmak olacaktır.
Aldığım Takipçiler Bana Ne Zaman Ulaşır?
Sosyal Evin web sitesi olarak hafta sonları dahil haftanın yedi günü siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Takipçi satın al seçeneği ile satın alacağınız paketlerin seçimini yaptıktan sonra güvenli ödeme seçeneği ile paket ücretini ödüyorsunuz.

Paket ücreti hesaplarımıza geçtiği andan itibaren uzman ekibimiz paketlerde bulunan takipçileri hesabınıza tanımlamaya başlıyor. Paketlerde bulunan takipçi sayısına göre hizmet süresi de değişebiliyor.

Fakat genel ortalama olarak bir saat gibi kısa bir süre içerisinde takipçiler hesabınızı takibe başlıyor. Ayrıca sitemizde bulunan paketlerde hizmetin aktarılacağı süre belirtiliyor. Bu süre içerisinde satın alacağınız paket teslim hizmeti gerçekleşiyor.
Ucuz Takipçi Nedir?
Sitemizde takipçi satın al seçeneği ile birçok farklı takipçi hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi de ucuz takipçi seçeneğidir. Ucuz takipçi genellikle bot takipçilerden oluşuyor. Bot takipçiler genellikle kısa vade için alınan bir takipçi şeklidir. Kısa sürede hesapları keşfete düşürebilir.

Bu arada hesap ta büyük kitlelere ulaşacağı için takipçi sayısında artma yaşanması planlanır. Yine ucuz takipçiler listesinde gerçek takipçiler de bulunuyor. Fakat gerçek takipçilerin maliyetleri yüksek olduğu için ucuz takipçi listesinde daha az sayıda gerçek takipçi sayılarına ulaşabilirsiniz. Sitemizden alacağınız tüm hizmetlerde garantili ve telafi edilen hizmetlerden almanız sizin ve hesabınız için daha sağlıklı olacaktır.
Siparişlerimin Teslim Süresi Ne Kadar?
Web sitemizden takipçi satın al seçeneğini kullanarak yüzlerce farklı paketten birini seçerek satın alma sürecine başlayabilirsiniz. Bu süreçte ödeme yaptıktan sonra aldığınız paketin teslimat süreci başlar. Web sitemizin deneyimli personelleri aldığınız hizmete ve hizmetin sayısına göre teslim işlemini hızlı bir şekilde başlatır. Bu işlem hizmete ve sayıya göre değişebilir. Personellerimiz genellikle bir saat gibi bir sürede teslimi tamamlayarak müşterilerimizi bilgilendirirler. Teslim süresi satın alacağınız paketlerin alt kısmında belirtilen süredir ve aksi bir durum olmaz ise bu süre içerisinde hizmet tamamlanır. Hizmet tamamlandıktan sonra yine personellerimiz tarafından bilgilendirme yapılır.
Şifre Vermem Gerekiyor mu?
Sitemizin verdiği tüm hizmetler gayet güvenli bir ortamda gerçekleşiyor. Birçok sahte sitenin aksine alacağınız hizmet için sadece hizmetin gerçekleşmesi için gerekli olan bilgileri istiyoruz. Takipçi satın al seçeneğini kullanarak satın alacağınız takipçileri hangi hesaba tanımlayacaksanız o hesabın birkaç bilgisine ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgiler çerisinde hesabın tam adı ve hangi sosyal medya platformunda olduğudur.

Diğer hizmetlerde olduğu gibi takipçi satın alma işleminde de müşterilerimizin hesap şifrelerine ihtiyaç duymadığımız gibi şifre talebinde de bulunmuyoruz. Takipçi satın alma işleminde hesabınıza herhangi bir zarar da gelmez ve sağlıklı bir ortamda takipçiler hesaba tanımlanır.
Satış Sonrası Destek Oluyor musunuz?
Ülkemizin en büyük sosyal medya hizmet sitelerinden biri olan web sitemiz tüm sosyal medya siteleri için hizmet veriyor. Bu sitelerde beğeni, yorum ve takipçi başta olmak üzere birçok farklı hizmete sahiptir. Takipçi satın al hizmeti ile alacağınız tüm hizmetler satın alma işlemi ile sınırlı değildir.

Sitemizden alacağınız tüm hizmetlerde hizmet gerçekleştikten sonra da haftanın yedi günü yirmi dört saat tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Uzman ekibimiz satış işleminden sonra hizmetin gerçekleştiğini teyit etmek için hem müşterilerimizle iletişime geçiyor hem de satış sonrası her türlü desteği veriyor. Yine garantili paketlerde oluşabilecek her türlü aksaklığı teknik personellerimiz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

TikTok Combo Paketleri

TikTok Combo paketlerimiz müşteri isteği üzerine düzenlenmiştir. Müşterilerimiz bizden toplu halde alabilecekleri paket seçenekleri istemiştir. Sosyal evin sitesi de bu istek doğrultusunda bir paket oluşturmuştur. Bu pakete TikTok Combo paketleri adını vermiştir. TikTok Combo paketleri içerisinde takipçi, beğeni, izlenme hizmetleri bulunmaktadır. Bir gönderi paylaştığında müşterilerimiz bu paketi satın alarak toptan bir hizmet satın almış olmaktadır. TikTok Combo paketleri daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. TikTok Combo paketleri avantajları çok fazladır. TikTok Combo paketi satın aldığınız zaman tek tek takipçi, beğeni ve izlenme satın almanıza gerek yoktur. Biz bu hizmetleri toplu şekilde size sunuyoruz.

TikTok Combo paketlerimizde düşüş yaşamamaktadır. Fiyat seçenekleri her bütçeye uygun şekilde düzenlenmiştir. 21₺’den başlayan fiyatlarla size sunulmaktadır. Tüm satın alma işlemlerinde 7/24 canlı destek imkanından faydalanabilirsiniz. TikTok Combo 1 hizmet paketi içerisinde 100 takipçi, 100 beğeni, 1000 izlenme bulunmaktadır.

 

TikTok Combo Paketleri Satın Al

Tiktok platformunun milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Tiktok’ta kullanıcılar çok çeşitli amaçlarla yer almaktadır. Bazı kullanıcılar mizah amaçlı platformu kullanmaktadır. Bazı kullanıcılar ise markalarını tanıtmak amacıyla bu platformu kullanmaktadır. Tiktok uygulaması kullanıcıların genellikle arka planda müzik koyarak oluşturdukları videolardır. Bazı kullanıcılar bu işin profesyoneli olmuştur. Videoları birbirine ekleyip çıkararak ortaya muazzam videolar koymaktadırlar.

TikTok Combo paketleri satın alarak videolarınızı öne çıkarabilirsiniz. TikTok Combo paketleri satın al seçeneği Sosyal Evin sitesinin bir numaralı hizmetlerinden bir tanesidir. Sosyal Evin sitesi TikTok hizmetlerini bir araya getirerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. TikTok Combo paketleri satın al hizmeti Sosyal Evin sitesinde güvenilir olarak verilmektedir.

Tüm hizmetlerimiz ekibimiz tarafından denendikten sonra size teslim edilmektedir. Bu hizmetlerimizden yararlanarak profilinizi uçuşa geçirebilirsiniz. Tüm popüler paketleri sizin için topladık. Paket oluşturduk ve size sunuyoruz. Bir paylaşım yaptığınızda direkt öne çıkacaksınız. Hem takipçi hem beğeni hem de izlenme hizmetini sizlere sunuyoruz.

TikTok, challenge trendlerinin ana platformudur. Yeni bir şarkı çıktığında TikTok kullanıcıları trendler başlatır. Şarkı bu sayede viral olur. Şarkıcılar TikTok kullanıcılarıyla iş birliği yapar. Şarkının viral olması için TikTok kullanıcılarına ücret öderler. TikTok kullanıcısı da şarkıya uygun video çeker. Şarkının/videonun daha büyük ölçekte tanıtımına destek olur ve sitedeki kullanıcılara uygulamanın keşfet sekmesine düşmesini sağlar. Siz de şarkıcılarla veya markalarla iş birliği yapmak isterseniz, yapacağınız kısa bir yol vardır. Sosyal Evin sitesinden TikTok combo paketleri satın alabilirsiniz. TikTok'ta kendinize bir hayran kitlesi oluşturmak uzun ve meşakkatli bir süreçtir. Bunun kısa ve kesin bir yöntemi TikTok combo paketleri satın almaktır. Bir gönderi attığınızda anlık olarak gelen takipçi, beğeni, izlenme hizmeti hesabınıza gönderir. TikTok bu kadar etkileşimi bir anda görünce gönderiniz diğer kullanıcıların sayfasına düşürür. Görülmeye değer olarak nitelendirir.

 

TikTok Combo Paketleri Avantajları

TikTok Combo paketleri avantajları oldukça fazladır. TikTok Combo paketlerimizde düşüş olmamaktadır. Gönül rahatlığıyla hizmeti satın alabilirsiniz. Etkileşim sayınızdan memnun değilseniz sitemize göz atabilirsiniz. TikTok combo paketleri avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. İçeriğinizin hazırsa ve tek eksiğiniz etkileşimse geri kalanını bize bırakın. TikTok takipçi, beğeni ve izlenme hizmetini en güvenilir olarak firmamızdan alabilirsiniz. Etik olmanız ve güvenilirliğinizi ve itibarınızı korumanız önemlidir. Sizin itibarınız ve popülerliğiniz bize emanettir. Daha fazla TikTok hizmetlerinin erişiminizin otomatik olarak genişletileceğini göstermektedir.  İçeriğiniz için daha fazla beğeni ve izlenme gelecektir.

Sosyal Evin, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için uğraşan sosyal medya pazarlama firmasıdır. Sahte kullanıcılarla değil, gerçek TikTok kullanıcıları kazanmanıza ve satın almanıza destek olacaktır. Sosyal Evin ile ilgili başka bir nokta da sosyal medyadaki varlığınızın trafiğini yükseltebilmenizdir. Diğer sözde sosyal medya şirketlerden alışveriş yaparak hesabınızı tehlikeye atmayın.

 

TikTok Hizmetleri

Sosyal Evin sitesinde birçok TikTok hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini oluşturmak adına çok fazla servis aktif ettik.  Servislerimizde düşüş kesinlikle olmamaktadır. Markalarla ve diğer sektörlerle ne iş yaparsanız yapın bu servis tam size göredir. TikTok hizmetlerimiz gerçek ve kaliteli kullanıcılardan oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize asla sahte veya yapay TikTok hizmetleri sunmamaktayız. Kaliteli hizmet adı altında sahte kullanıcı satan binlerce sözde firma vardır.

Sosyal Evin firması sektörün en kaliteli sitesidir. Sosyal Evin firması için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Tüm hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak vermekteyiz. TikTok hizmetlerimiz size sunulmadan önce profesyonel ekibimiz tarafından denenmektedir. Kaliteli hizmet denince akla Sosyal Evin firması gelmektedir. Bu yüzden hiç tereddüt etmeden TikTok hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.

TikTok hizmetlerimizi satın aldığınızda, profilinizin erişimini ve tanınırlığını kolayca en üst düzeye ulaştırabilirsiniz. Sosyal Evin firmasından toplu TikTok combo paketleri satın alabilirsiniz. TikTok şöhretinize şöhret katabilirsiniz. Dünya çapındaki insanlara erişiminizi arttırmaya başladığınızda, TikTok'ta inanılmaz bir popülerlik kazanacaksınız.

 

TikTok Combo Paket Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimiz vardır.

TikTok Combo 1 paketi 100 takipçi, 100 beğeni, 1.000 izlenme 21₺ olarak fiyatlandırılmıştır.

TikTok Combo 2 paketi 500 takipçi, 500 beğeni, 5.000 izlenme 71₺ olarak fiyatlandırılmıştır.

TikTok Combo 3 paketi 1.000 takipçi, 1.000 beğeni, 10.000 izlenme 141₺ olarak fiyatlandırılmıştır.

TikTok Combo 4 paketi 2.500 takipçi, 2.500 beğeni, 25.000 izlenme 399₺ olarak fiyatlandırılmıştır.

Hızlı Sipariş
Ana Sayfa
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Favorilerim |0
Whatsapp
0 850 346 94 21