Sosyal Evin
Gece/Gündüz
+90 850 346 94 21
destek@sosyalevin.com
mail@sosyalevin.com
Favorilerim 0
Sipariş Sorgula

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Kurumsal ya da bireysel İnstagram hesaplarınızda canlı yayın açtığınızda, buradan izleyici siparişi verebilirsiniz.

125 Değerlendirme | Ortalama: 5/5
Instagram Anlık 100 İzleyici
 • %95 Türk Gerçek Hesaplar
 • Yayın Boyunca Kalırlar
 • Anlık Gönderim Yapılır
 • Emojili Yorumlar Atılır
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
42.00₺
46.67₺
Hemen Satın Al
Instagram Anlık 250 İzleyici
 • %95 Türk Gerçek Hesaplar
 • Yayın Boyunca Kalırlar
 • Anlık Gönderim Yapılır
 • Emojili Yorumlar Atılır
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
99.00₺
110.00₺
Hemen Satın Al
Instagram Anlık 500 İzleyici
 • %95 Türk Gerçek Hesaplar
 • Yayın Boyunca Kalırlar
 • Anlık Gönderim Yapılır
 • Emojili Yorumlar Atılır
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
189.00₺
210.00₺
Hemen Satın Al
Instagram Anlık 1.000 İzleyici
 • %95 Türk Gerçek Hesaplar
 • Yayın Boyunca Kalırlar
 • Anlık Gönderim Yapılır
 • Emojili Yorumlar Atılır
 • 3D Secure Güvenilir Ödeme
 • 7/24 Aktif Canlı Destek
299.00₺
332.22₺
Hemen Satın Al
Sektörün Lideri Olmaktan Gurur Duyuyoruz!

Türkiye'nin Sosyal Medya Hizmetleri konusunda lider firması olan Sosyal Evin'i seçmeniz için birçok sebebiniz var.

500000
Aktif Müşteri
4500000
Tamamlanan Sipariş

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bizi tercih eden binlerce mutlu müşterimizden bazıları...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Sosyal Evin'e Neden Güvenmeliyim?
Son yıllarda birçok farklı sosyal medya sitesi kuruldu ve bu siteler kısa süre içerisinde milyonlara hitap etmeyi başararak faaliyet gösteriyor. Yine bu sitelere takipçi, beğeni ve yorum satışı yapan onlarca farklı site bulunuyor. Bu sitelerden bazıları göründüğü kadar güvenilir değildir.

Kimi gerçek olmayan takipçileri gerçekmiş gibi göstererek satışını yapar kimi site de takipçileri satmasına rağmen kısa bir süre içerisinde takipçiler düşerek alıcıyı mağdur eder. Sosyalevim web vitesi beş yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet veriyor ve bu süre içerisinde beğeni veya takipçi satın al hizmeti ile 60 bin müşteriye ulaşmıştır. milyonlarca hizmet satışı yapan sitemiz müşteri memnuniyetine bakacak olursanız sitemize neden güvenmeniz gerektiğini görebilirsiniz.
Ne Kadar Takipçi Satın Almalıyım?
Sitemizde birçok farklı sosyal medya hizmeti ve sayıları bulunuyor. Herkesin ihtiyacı olan hizmet ve sayılarına ulaşabildiğiniz gibi her bütçeye uygun bir paket seçeneği de sitemizde mevcuttur.

Sitemizin hizmetlerinden biri olan takipçi satın al hizmeti bütün sosyal medya siteleri için geçerlidir. İstediğiniz sosyal medya platformundan istediğiniz paketlerde takipçi satın alabilirsiniz.

Bu takipçiler sizin hesabınızı daha fazla insana kavuşturarak takipçi sayılarınızı daha da yukarı çekecektir. Hesabınızın keşfete düşmesi için yeterli sayıda takipçi satın alabileceğiniz paket seçenekleri sitemizde mevcuttur. Bu paketler içerisinden istediğiniz sayıda ve istediğiniz takipçi türünden takipçi satın alabilirsiniz.
Aldığım Instagram Takipçileri Kaliteli mi?
Sitemizde takipçi satın al seçeneği ile birçok farklı hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi bot takipçi diğeri ise gerçek takipçi hizmetidir. Bot takipçiler kısa süreliğine sayınızı artırarak sizi keşfete düşürebilir ve hesabınızı daha büyük kitlelere ulaştırabilir. Gerçek takipçiler ise bu hizmeti sürekli olarak yapar. Ve hesabınızı sürekli popüler hesaplar arasında tutar. Gerçek takipçiler içerisinde kadın takipçi veya erkek takipçi seçeneği olduğu gibi sadece Türklerden veya yabancılardan da oluşabilir. Bu takipçiler gerçek takipçilerden oluşuyor ve sürekli olarak hesabınızı takip ederler. Web sitemizde gerçek takipçiler kaliteli takipçilerdir ve sitemiz tarafından garanti altına alınmış bir hizmettir.
Takipçi Sayım Azalıyor Ne Yapmalıyım?
Sosyal medya sitelerinde sık sık yaşanan bir problem de takipçi sayılarında yaşanan azalmadır. Bazı durumlarda kişilerin takipçileri belli aralıklarla veya hızlı bir şekilde düşer. Bunun en büyük nedeni de bot takipçilerin olmasıdır.

Bot takipçiler belli bir yazılım dahilinde yüklenir ve firmamızın garanti kapsamında değildir. Bot takipçiler biraz da şansa bağlı olarak uzun ömürlü olabilir. Hesabınızda takipçi sayısının düşmesini istemiyorsanız web sitemizden takipçi satın al hizmetleri içerisinden gerçek takipçi satın almanız önerilir.

Bu takipçiler firmamızın garanti kapsamında sunduğu hizmetlerden birisidir. Takipçi sayılarında düşme yaşanması durumunda sitemiz telafi edecektir.
Aldığım Hizmetlerde Düşme Olur mu?
Sitemizden onlarca farklı sosyal medya hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmetlerin ayrıntıları da her paketin üzerinde belirtilir. Bu paketler içerisinde gerçek veya bot hesaplar bulunuyor. Takipçi satın al ile satın alacağınız bot hesaplarda düşme yaşanabilir. Bunun garantisini kimse veremez.

Çünkü bot takipçiler belli bir yazılım ürünüdür ve düşme yaşanabilir. Fakat satın alacağınız gerçek takipçilerde düşme yaşanmaz ve sitemiz tarafından garantili paketlerdir. Bu paketleri satın aldığınız durumda büyük bir ihtimalle düşme yaşamayacaksınız.

Fakat garanti verilmesine rağmen düşme yaşamanız durumunda hızlı bir şekilde bizle irtibata geçmelisiniz. Bu durumlarda günün her saatinde hizmet veren personellerimiz düşen takipçilerin telafisini hızlı bir şekilde yapacaktır.
Ödeme İşlemleri Güvenli mi?
Sitemizden satın almak istediğiniz tüm paketlerin ödeme işlemlerini güvenli bir ortamda yapabilirsiniz. Özellikle takipçi satın al seçeneğini kullanarak satın aldığınız paketlerde ödeme sayfasına geldiğiniz zaman sizi üç farklı seçenek karşılıyor.

Buradan online ödeme, EFT, Havale veya mobil ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Burada ödeme yapmak için kullanacağınız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz ve ödeme güvenli bir ortamda gerçekleşir.

60 bin müşterimizde olduğu gibi sizin ödemenizde de herhangi bir güvenlik riski oluşmaz. Güvenli ödeme ile paket ücreti sitemiz hesaplarına geçtiği andan itibaren hizmet verme süreci de gerçekleşmeye başlar. Ayrıca paket ücretlerinin dışında herhangi bir ek ücret te söz konusu değildir.
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?
İnternet imkanlarının gelişmesi ile sosyal medyada da büyük bir gelişme yaşandı. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de hemen hemen herkesin sosyal medya hesabı bulunuyor. Hatta çoğu kişinin birkaç farklı sosyal medya platformunda hesabı bulunuyor ve günün belli bir kısmını bu sitelerde geçiriyor.

Sosyal medya sitelerinde insanlar birbirlerini takip ederek ve paylaşımlarıyla eğlenceli vakitler geçiriyor. Bu kadar çok insanın bir arada olması başta e-ticaret firmaları ve sanatçılar olmak üzere birçok insanın sosyal medyaya yönelmesini de sağlıyor.

Bu kadar insanın bir arada olduğu platformlarda reklam yapmak daha maliyetsiz ve daha etkili oluyor. Onun için de takipçi sayısını artırmaları gerekiyor. Takipçi artırmanın en iyi yöntemi de sitemizden takipçi satın al seçeneğini kullanmak olacaktır.
Aldığım Takipçiler Bana Ne Zaman Ulaşır?
Sosyal Evin web sitesi olarak hafta sonları dahil haftanın yedi günü siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Takipçi satın al seçeneği ile satın alacağınız paketlerin seçimini yaptıktan sonra güvenli ödeme seçeneği ile paket ücretini ödüyorsunuz.

Paket ücreti hesaplarımıza geçtiği andan itibaren uzman ekibimiz paketlerde bulunan takipçileri hesabınıza tanımlamaya başlıyor. Paketlerde bulunan takipçi sayısına göre hizmet süresi de değişebiliyor.

Fakat genel ortalama olarak bir saat gibi kısa bir süre içerisinde takipçiler hesabınızı takibe başlıyor. Ayrıca sitemizde bulunan paketlerde hizmetin aktarılacağı süre belirtiliyor. Bu süre içerisinde satın alacağınız paket teslim hizmeti gerçekleşiyor.
Ucuz Takipçi Nedir?
Sitemizde takipçi satın al seçeneği ile birçok farklı takipçi hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi de ucuz takipçi seçeneğidir. Ucuz takipçi genellikle bot takipçilerden oluşuyor. Bot takipçiler genellikle kısa vade için alınan bir takipçi şeklidir. Kısa sürede hesapları keşfete düşürebilir.

Bu arada hesap ta büyük kitlelere ulaşacağı için takipçi sayısında artma yaşanması planlanır. Yine ucuz takipçiler listesinde gerçek takipçiler de bulunuyor. Fakat gerçek takipçilerin maliyetleri yüksek olduğu için ucuz takipçi listesinde daha az sayıda gerçek takipçi sayılarına ulaşabilirsiniz. Sitemizden alacağınız tüm hizmetlerde garantili ve telafi edilen hizmetlerden almanız sizin ve hesabınız için daha sağlıklı olacaktır.
Siparişlerimin Teslim Süresi Ne Kadar?
Web sitemizden takipçi satın al seçeneğini kullanarak yüzlerce farklı paketten birini seçerek satın alma sürecine başlayabilirsiniz. Bu süreçte ödeme yaptıktan sonra aldığınız paketin teslimat süreci başlar. Web sitemizin deneyimli personelleri aldığınız hizmete ve hizmetin sayısına göre teslim işlemini hızlı bir şekilde başlatır. Bu işlem hizmete ve sayıya göre değişebilir. Personellerimiz genellikle bir saat gibi bir sürede teslimi tamamlayarak müşterilerimizi bilgilendirirler. Teslim süresi satın alacağınız paketlerin alt kısmında belirtilen süredir ve aksi bir durum olmaz ise bu süre içerisinde hizmet tamamlanır. Hizmet tamamlandıktan sonra yine personellerimiz tarafından bilgilendirme yapılır.
Şifre Vermem Gerekiyor mu?
Sitemizin verdiği tüm hizmetler gayet güvenli bir ortamda gerçekleşiyor. Birçok sahte sitenin aksine alacağınız hizmet için sadece hizmetin gerçekleşmesi için gerekli olan bilgileri istiyoruz. Takipçi satın al seçeneğini kullanarak satın alacağınız takipçileri hangi hesaba tanımlayacaksanız o hesabın birkaç bilgisine ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgiler çerisinde hesabın tam adı ve hangi sosyal medya platformunda olduğudur.

Diğer hizmetlerde olduğu gibi takipçi satın alma işleminde de müşterilerimizin hesap şifrelerine ihtiyaç duymadığımız gibi şifre talebinde de bulunmuyoruz. Takipçi satın alma işleminde hesabınıza herhangi bir zarar da gelmez ve sağlıklı bir ortamda takipçiler hesaba tanımlanır.
Satış Sonrası Destek Oluyor musunuz?
Ülkemizin en büyük sosyal medya hizmet sitelerinden biri olan web sitemiz tüm sosyal medya siteleri için hizmet veriyor. Bu sitelerde beğeni, yorum ve takipçi başta olmak üzere birçok farklı hizmete sahiptir. Takipçi satın al hizmeti ile alacağınız tüm hizmetler satın alma işlemi ile sınırlı değildir.

Sitemizden alacağınız tüm hizmetlerde hizmet gerçekleştikten sonra da haftanın yedi günü yirmi dört saat tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Uzman ekibimiz satış işleminden sonra hizmetin gerçekleştiğini teyit etmek için hem müşterilerimizle iletişime geçiyor hem de satış sonrası her türlü desteği veriyor. Yine garantili paketlerde oluşabilecek her türlü aksaklığı teknik personellerimiz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

Instagram Canlı Yayın Paketleri

Firmamızın çok çeşitli bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Güvenilir ve çeşitli hizmetler Sosyal Evin sitesinde mevcuttur. Kurumsal bir firma olduğumuzdan dolayı hizmetlerimiz profesyoneldir. Tüm işlemleri gönül rahatlığıyla bizden tercih edebilirsiniz. Instagram canlı yayın Türk seyirci arttırma hizmetimiz de buna dahildir. O Instagram canlı yayın seyirci satın alarak canlı yayınınızın kalitesini yükseltebilirsiniz. İyiyim boyunca takipçilerimiz yanınızda kalmaktadır. %95 Türk gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Yüksek kalitede hesaplardan oluşan bir servistir.

İşlemlerimiz güvenilir olduğu kadar etkilidir. Instagram'daki paylaşım etkileşiminizin artması için diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Instagram canlı yayın seyirci satın al hizmeti sizin istekleriniz doğrultusunda yapıldı.

 

Instagram Canlı Yayın Seyirci Arttırma

Instagram’da bir canlı yayın açtığınızdan çok fazla izleyicinizin için uzun olması +1 puandır. Eğer çok takipçili bir hesaba sahipsiniz ama canlı yayın açtığınızda 100 kişi anca geliyorsa bu sizin profilinizi komik duruma düşürür. Instagram canlı yayın seyirci çok önemlidir. Trendyol firması bile çalıştığı ınfluencerlara canlı yayın açtırmaktadır. Canlı yayın hizmeti popülerlik anlamında çok etkilidir. Eğer sizin canlı yayınınıza takipçinizin yarısından biraz fazlası kadar izleyici geliyorsa siz artık popülersiniz. Instagram canlı yayın seyircileri sizin popülerliğinizi kanıtlar niteliktedir.

Instagram canlı yayınınızdaki seyirci sayınızın fazla olması ürün satışımızın da artması anlamına gelmektedir. Fazla ürün satışı veya etkileşimin fazla olmasına destek sağlamaktadır. İşletmeler için oldukça tercih edilen bir hizmettir. İşletme hesapları bu paketlerimizi sıklıkla satın almaktadır. Bir işletmesi bulunan hesap Instagram canlı yayın seyirci satın alıp canlı yayın açıyor. Canlı yayını binlerce kişi izliyor. Bu işletmeye +1 puan olarak geri dönüyor. Belki binlerce müşteride kazandırıyor olabilir.

Instagram canlı yayın seyirci satın almak her anlamda çok önemlidir. Instagram’ı verimli kullanan bir kullanıcı net Instagram canlı yayın seyirci satın almaktadır. Eğer sizde işletme veya kişisel hesabınızı popüler hale getirmek istiyorsanız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın Seyirci

Bir işletme hesabına sahipseniz tercih edeceğiniz hizmetlerden bir tanesi Instagram canlı yayın seyirci paketidir. Bir kişisel hesaba sahipsiniz ve canlı yayın açıyorsanız yine tercih edeceğiniz hizmetlerden bir tanesi Instagram canlı yayın seyircidir. Çünkü tüm Instagram profilleri bu hizmete ihtiyaç duymaktadır. Instagram canlı yayın seyirci hizmetimizin çok güzel avantajları bulunmaktadır. Instagram canlı yayın seyirci arttırma satın aldığınız zaman anlık olarak gönderim sağlanır. Gelen seyirciler sizin istediğiniz emojili yorumlar atarlar. Yani bir taşta iki kuş vurmuş olacaksınız. Gelen Instagram canlı yayın seyircisi size bir de yorum atacak. Tüm konuda en avantajlı paketlerimizden bir tanesi de Instagram canlı yayındır.

Canlı yayın açtığınız anda sipariş girerseniz anlık olarak gönderim sağlanacaktır. Instagram canlı yayın sayesinde kısa sürede etkileşiminiz artmaktadır. Instagram canlı yayınında sahip olduğunuz fazla kullanıcı markanızın ve sizin kalitesini artırmaktadır.

Instagram canlı yayın seyirci siparişinizi canlı yayın açtıktan sonra almanız gerekmektedir. Anlık olarak gönderim sağlanmaktadır. Aldığınız an seyircileriniz ve yorumlarınız gelmeye başlayacaktır.

 

Instagram Canlı Yayın İzleyici Al

Birçok Instagram kullanan müşterimiz bulunmaktadır. Tüm müşterilerimizin popüler hesapları bulunmaktadır. Instagram kullanan tüm kullanıcılarımıza kaliteli hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz bizden kaliteli bir hizmet satın almaktadırlar. Profesyonel hizmeti tercih ettikleri için bizimle çalışmaktadırlar. Instagram canlı yayın izleyici al hizmeti de oldukça popülerdir.

Instagram canlı yayın satın al hizmetlerimizle hiçbir sorun yaşamadan seyirci sayınızı yükseltebilirsiniz. Bu hizmetin birçok avantajları bulunmaktadır. Hem şirket hesabınıza hem de kişisel hesabınıza alım yapabilirsiniz. Böylece hedeflediğiniz başarıyı kısa süre içinde ulaşırsınız. Instagram canlı yayın izleyici al sayesinde profiliniz başarıyı hemen yakalar.

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Almak Güvenilir mi?

Instagram canlı yayın seyirci satın almak güvenilir mi? sorusu sürekli karşımıza çıkmaktadır. Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler güvenilirdir. Biz tüm hizmetlere garanti vermekteyiz. Bizden aldığınız hiçbir siparişinizde güven sorunu yaşamazsınız. Canlı yayın seyirci almak isteyen müşterilerimiz direkt sitemizden satın alabilirler. Müşterilerimizin kafalarına takılan sorulara 7/24 destek ekibimizle çözüm bulmaktayız. Instagram canlı yayın izleme satın al hizmeti hiçbir güvensizlik teşkil etmemektedir. Profilinize hiçbir şekilde zarar gelmeyecektir. Biz kendi hesaplarımızda da bu hizmetlerden faydalanıyoruz.

Instagram canlı yayın hilesi ücretsiz adı altında işlem yapanlara itibar etmeyiniz. Kendileri sektörün dolandırıcıları olarak nitelendirilmektedirler. Hesaplarınıza zarar verebilirler. Tüm hizmetler artık ücretli olarak yapılmaktadır. Güvenilir bir hizmet satın almak istiyorsanız, profilinizi bu denli sözde firmalara emanet etmeyiniz.

Sosyal Evin sitesinden aldığınız hiçbir işlemde problem yaşamazsınız. Tüm hizmetlerimiz profesyonel olarak sizlere gönderilmektedir. Kurumsal bir firma olduğumuz için tüm işlemlerimiz otomatik olarak gönderilmektedir. Sosyal Evin sitesinden hizmet satın almak keyif vericidir. Çok çeşitli hizmet portföyümüz sayesinde yıllarca hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti hat safhada olduğu için bugünlere kadar yükseldik ve yükselmeye devam ediyoruz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Instagram takipçi satın al adı altında verdiğimiz tüm hizmetler garantilidir. Instagram canlı yayın seyirci satın al hizmetimizde aynı şekilde garantilidir.

 

Instagram Canlı Yayın İzleyici Arttırma

Canlı yayına seyirci almak isteyen müşterilerimiz bu hizmetten faydalanmaktadır. Hizmetimizin canlı yayın esnasında satın alınması gerekmektedir. Canlı yayınınızı açtıktan hemen sonra satın alırsanız seyircileriniz anlık olarak gönderilecektir. Canlı yayına seyirci almak bu kadar basittir. Instagram canlı yayın izleyici satın alma işlemi avantajlı paketlerle doludur. Satın aldığınız izleyiciler canlı yayınızı emojili yorum yaparlar.

Instagram canlı yayın izleyici arttırma paketlerimiz Türkiye hesaplardan oluşmaktadır. Uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz canlı yayın Türk seyirci arttırma hizmetimiz sizin için bulunmaz bir kaftandır.

Artık sizde canlı yayınlarınıza parlayabileceksiniz. Instagram canlı yayın izleme hizmetleri için internet sitemizden işlem yapabilirsiniz. Instagram canlı yayın Türk seyirci sayesinde popülerlik tek parmağınızın ucunda. Instagram canlı yayın açtığınız zaman 100’ler, 1000’ler izlenmek istiyorsanız, adres belli.

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme Ucuz

Tüm hizmetlerimizde her bütçeye uygun listeleme yapmaktayız. Instagram canlı yayın izlenme kategorisi de aynı şekilde düzenlenmiştir. Instagram canlı yayın izlenmeyi 100 seyirciden başlayarak 1000 seyirciye kadar satın alabilirsiniz. Instagram canlı yayın izlenme ucuz hizmetlerimizdendir. Gönül rahatlığıyla ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Instagram Canlı Yayın Seyirci Satın Aldığımda Düşme Olur mu?

Instagram canlı yayın seyirci satın aldığınızda düşüş yaşanmaz. Aldığınız hizmet kadarıyla canlı yayın boyunca sizinle kalırlar. Aldığınız seyirciler canlı yayın bitene kadar canlı yayındadırlar. Bu sebepten ötürü Instagram canlı yayın seyirci satın aldığınızda düşme yaşanmaz. Instagram canlı yayın açtığınızda yayın boyunca yayınınızda dururlar.

İşlemlerimizde bir düşüş yaşanmaz. Biz sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Her müşterimiz bizden son derecek memnundur.

 

Canlı Yayın Seyirci Satın Aldığımda Hesabım Kapanır Mı?

Instagram canlı yayın hizmetimiz son derece kaliteli bir hizmettir. Instagram kalite ve standartlarına göre planlamış olduğumuz bir kategoridir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetin arkasındayız. Sosyal Evin sitesinden yapmış olduğunuz her işlem kalitelidir. Hesabınıza en ufak zarar vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Tüm işlemlerimizde önce müşteri memnuniyeti etkili olmuştur.

Sosyal Evin sitesinden almış olduğunuz işlemlerden biz sorumluyuz. Hizmet satın aldığınız zaman tek siteden satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Tüm firmalar bizim kadar özverili değildir.

 

Canlı Yayın Satın Almadan Önce Ne Yapılması Gerekmektedir?

Instagram canlı yayın hizmeti satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır.

Kullanıcı hesap ayarlarından “Hesap Gizliliği” bölümünü pasif hale getirmelisiniz. Hesabınız gizli olduğu takdirde gönderim sağlanamamaktadır. Gizli hesaplara seyirci gönderilememektedir.

Canlı yayın açtıktan sonra satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir. Anlık olarak hizmetimiz başlamaktadır. Canlı yayın açtıktan sonra aldığınızda hemen seyircileriniz gönderilmektedir.

Hızlı Sipariş
Ana Sayfa
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Seçim Yapın!
Favorilerim |0
Whatsapp
0 850 346 94 21