TikTok Destek

TikTok Hesabı Nasıl Açılır?

Son günlerde popüler olan eğlence platformlardan TikTok uygulaması birçok kişi tarafından çok sevildi. TikTok hesabından eğlenceli videolar çekip paylaşmanız mümkün. Çektiğiniz videolara sesler ekleyebileceksiniz. TikTok uygulaması her geçen birçok kitleye erişmekte. Sizde TikTok hesabı oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

TikTok hesabı açmak için;

• İlk olarak telefonunuza TikTok uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

• Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açmanız gerekmektedir.

• Uygulamayı açık kayıt ol butonuna basmalısınız.

• TikTok a kayıt olmak istediğiniz isteğe bağlı olarak telefon, e posta, Facebook, Google veya Twitter üzerinden kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

• Üye olma sırasında telefon veya e posta seçerseniz eğer doğrulama kodu alarak hesap işlemine devam edilecektir.

• Daha sonrasında sizden doğum tarihinizi isteyecektir, doğum tarihi bilginizi girdikten sonra devam tuşuna basarak karşınıza kişisel bilgileriniz yer alacağı bölüme erişebileceksiniz.

• Kişisel bilgilerinizi doldurmalısınız. Kişisel bilgilerinizi doldururken kullanıcı adınıza da yazmanız gerekmektedir.

• Bilgilerinizi tamamladıktan sonra üyelik işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Hesabınızı oluşturduktan sonra profilinize gelerek profil resmi ekleyebilir, biyografi kısmınıza hakkınızdaki bilgileri ekleyebilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarınızı da eklemek isterseniz eğer biyografi kısmınıza sosyal medya kullanıcı isimlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

TikTok’ta Takipçi Nasıl Kazanılır?

TikTok hesabınızın da takipçinizi artırmanız diğer sosyal medya hesaplarına göre daha kolay olabilir bunun nedeni de paylaşacağınız ilgi çekici videolar. Hesabınızda paylaşacağınız kaliteli içerikler sayesinde birçok kitleyi hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

Hesabınızda etkileşimi artırmak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz, ilk olarak TikTok hesabınızdan nasıl bir kitleye hitap edeceğinizi seçmelisiniz. Hesabınız için ilk olarak eğlence amaçlı mı kullanacaksınız yoksa hesabınızdan büyük kitlere hitap edip bu işten kazanç mı elde etmek istiyorsunuz. Hesabınızı hangi amaçla kullanacaksınız buna karar vererek bir yol izlemelisiniz.

Hesabınızı kazanç elde etmek için kullanacaksınız eğer kaliteli profesyonel içerikler paylaşarak hedeflediğiniz kullanıcıları hesabınıza yönlendirmiş olursunuz. TikTok hesabınıza videolara çekerken videolarınızı izleyenlere merak uyandırmalısınız. Diğer paylaşacağınız videoları merakla beklemelerini sağlamalısınız.

TikTok hesaplarında Google reklamlarında kullanılan algoritmalarına benzeyen algoritmalar kullanılmaktadır. Bu algoritma sebebiyle kullanıcıların izlediği videolar ilgi alanlarına göre karşılarına videolar çıkar. TikTok paylaşımlarınızda tamamen ilgi çekilen video içeriklerine uygun videolar hazırlamalısınız

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu