Instagram Destek

Instagramda Tam Ekran Nasıl Yapılır?

Tüm zamanların ve öyle gözüküyor ki yeni özellikleriyle geleceğin en sevilen sosyal ağı Instagram’da paylaşımlarınızı tam ekran yapabileceksiniz. Peki, Instagramda tam ekran nasıl yapılır? Gelin beraber inceleyelim.

Fotoğraflarınızı kırpmaya kıyamıyor ve tam ekran kullanımı yapmak istiyorsanız sizlere bazı adımlar sunacağız. Kullanıcılar Instagram’ı kullandıkça ve yeni güncellemelerle daha fayda gördükçe yenilerini istiyorlar. Bazı özellikler için taleplerde bulunarak Instagram’ın gelişimine katkıda bulunuyorlar. Bunlardan birisi de tam ekran sorunudur.

Instagram Tam Ekran Nasıl Yapılır

Neden Tam Ekran Tercih Edilir?

Kullanıcıların Instagram’da güncel paylaşımlarını yapmak istemesi sorunları da beraberinde getiriyor. Bir resim paylaşmak için defalarca düzenleme, kırpma ya da efekt gibi detayların yapılması gerekebiliyor. Oldukça büyük ya da oldukça küçük olan fotoğrafları tam ekran paylaşmanın elbette yolları var. Siz de fotoğrafları bir türlü yerine oturtamıyor, paylaşım yapmaktan geri duruyorsanız o halde yazımızı dikkatlice okuyun. Artık paylaşmadığınız bir anı kalmayacak.

Tam Ekran İçin Bir Uygulama Var Mı?

Instagram paylaşımlarınızı tam ekran yapabilmek bu aralar mümkün gözükmüyor. Yine de Google Play gibi uygulama alanlarından bazı programları indirerek Instagram’da tam ekran paylaşım yapabiliyorsunuz. Uygulamalardan destek alırken ücret ödemiyorsunuz ancak reklam izlemeniz gerekebiliyor.

Instagramda Tam Ekran Nasıl Yapılır? (No Crop Pic for Instagram)

Yepyeni bir uygulama bu büyük gibi görünen sorunu anında çözüme kavuşturuyor. Instagram tam ekran yapma işlemi için Öncelikle Google Play‘den hemen programı indirin. Ücretsiz programı indirdikten sonra sizin için birkaç küçük, paylaşımınız için büyük bir adım atacaksınız. Peki ya şimdi Instagram tam ekran nasıl yapılır? adımları uygulayalım.

No Crop Pic for Instagram;

  • Start now modülüne tıklayın
  • Reklamı izleyin
  • Reklamı kapatın
  • Sol üst kısımda bulunan üçlü simgeyi tıklayın
  • Galeriden resim ekleyin
  • Sağ üst kısımda bulunan ok işaretine basın
  • Paylaşım yapacağınız sosyal medya platformu Instagram’ı seçin
  • Instagram’da paylaşımınızı inceleyin

Dilediğiniz zaman tam ekran resimlerinizi paylaşarak farklılık yaratacaksınız. Artık fotoğraflarınızı kırparak orijinali bozmayacaksınız. Fotoğraf üzerinde oynama yapmadan anında düzenleyeceksiniz. Aynı zamanda tam ekran özelliği dışında resim collage özelliğini de program sayesinde kullanabilirsiniz.

Instagram Tam Ekran Avantajları

Fotoğrafların her biri ayrı bir anıya şahitlik yapar. Instagram’da her fotoğrafınızı paylaşmak isteseniz de bu çoğu zaman mümkün olmaz. En sevdiğiniz resimleri elemek ise canınızı sıkabilir. Bir nevi günlük haline gelen Instagram paylaşımları sayesinde dilediğiniz zaman geçmişi anımsayabilirsiniz.

Tarih ve anlık paylaşım bilgileriyle dilediğinizde tekrar paylaşım yaparak ya da diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşarak nostalji yaşayabilirsiniz. Bu nedenle en büyük avantajı fotoğraflar içerisinden eleme yapmadan bir bütün olarak fotoğraflarınızı paylaşabilmenizdir.

Instagram Tam Ekran Paylaşımı Hikâyede Olur Mu?

Instagram hikâyenizde de istenilen boyutta paylaşım yapabilmek zordur. Tam ekran paylaşıma müsaade etse de çekime göre bu boyut bazen yarısını ifade eder. Büyütseniz de küçültseniz de bir kısmı kaybolup gidebilir. Instagram gibi sosyal medya hesabınızı en fazla kullandığınız bir alandan tam ekran paylaşım yapmak sizi mutlu edecektir.

Organik takipçilerden oluşan hizmetlerimizi hemen incele! Kampanyalarımızı kaçırma. İçeriğe bu bağlantıdan ulaş: sosyalevin.com/organik-takipci

Tam ekran paylaşımlarında dilerseniz gereken efektleri de seviye özelliği ile oluşturabilirsiniz. Tam ekranda ayarlanan ve seviye ile yükseltilen paylaşımınıza dilerseniz hikâyenizde soru sor özelliğini ekleyebilirsiniz. Böylelikle tüm özelliklerden yararlanırken paylaşımlarınızdan bir şey kaybetmezsiniz. Uygulamaların daha keyifli hale gelmesi için tam kapasite kullanılması gerekebilir. Bu yönüyle tam ekran, tam kapasite hizmet veren Instagram uygulamalar ile geliştiriliyor.

Birçok uygulama sadece Instagram’a özel bazı özellikler üretiyor Instagram’da faydalı uygulamaları satın alarak bünyesinde topluyor. Siz kullanıcıların görüşlerine önem veriyor ve sorunları tek tek hallediyor. En fazla güncelleme ve özellik kazandıran sosyal medya ağları arasında devleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu