Sosyal Evin
+90 850 346 94 21
destek@sosyalevin.com
mail@sosyalevin.com
Twitter Destek

Twitter’da Popüler Etiketler İle Yükselin

Twitter uygulamasında popüler etiketler ile başarıya ulaşmak, hedefe hızlı bir şekilde ulaşmak isteyenler bulunabiliyor.

Bu durumda kullanıcının yapması gereken işlem Twitter’ın popüler etiketlerini kullanmaktır. Daha çok Instagram’da yer edinen bu durum Twitter’da da kısmen geçerli olmaktadır. Twitter’da bazı zamanlar gündeme oturabilecek popüler etiketleri yakalamak ve bu etiketlerden faydalanmak bir Twitter sayfasının hızla yükseliş kazanmasını sağlar.

Twitter’da popüler etiketler ile başarıya ulaşmak

Öncelikli olarak Twitter’daki popüler etiketlerin bilinmesi gerekiyor. Bu konuda bazı etiketleri paylaşacağız fakat öncelikle nasıl popüler bir etiket keşfedilebileceğinden bahsetmek istiyoruz. Twitter, çok geniş bir mecra. Burada yer alan gündem sayesinde kullanıcılar o anki gelişmelerden haberdar olabiliyor.

Twitter’da zaman zaman birbirine yakın veya benzer gündemler paylaşılıyor. Bu gündemleri takip etmek ve zamanı en iyi şekilde belirlemek, ayrıca gelecekte oluşabilecek gündem etiketlerini de tahmin etmek gerekiyor. İsabetli bir şekilde hedefe ulaşmayı başaran Twitter sayfasını kaliteli bir şekilde yükseltebilir.

Twitter'da popüler etiketler

Twitter kullanıcıları için bir de püf noktası paylaşmak istiyoruz. Bir kullanıcının başarılı bir şekilde yükselme kaydedebilmesi için bir konuyu erkenden paylaşması gerekiyor ve günün belirli saatlerinde etiketler ile kendisini güncel tutması gerekiyor. Bunun için her saat paylaşım yapmaya gerek kalmıyor. Günün bir saatinde zaman planlamasını kullanarak Twitter’da paylaşım yapmak mümkün. Bu da kullanıcıya verimlilik sağlıyor.

Twitter’da en popüler etiketler arasında gün etiketleri yer alıyor. Her gün gündem olan bu etiketler Twitter’da bir sayfanın yükselmesine imkan tanıyor. Örneğin Pazartesi günü geldiğinde sabah ve öğlen saatlerinde “#Pazartesi” veya “Pazartesi” şeklinde gündem görmek mümkün.

Twitter’ın en popüler gündem maddeleri arasında “Günaydın, Hayırlı Sabahlar” gibi çeşitli ifadeler de yer alıyor. Sabahları kullanıcılar kalktığında bu ifadeler ile birlikte birkaç cümle paylaşıyor. Ayrıca akşam saatlerinde de bu durum “İyi Akşamlar, İyi Geceler” şeklinde olabiliyor. Her sabah bu gibi cümleleri kullanarak sayfanın yükselmesinde katkıda bulunmak mümkün oluyor.

Bir diğer Twitter gündem maddesi dini maddeler olarak yer alıyor. Twitter’ı her gün takip ederek hangi dini gündem maddelerinin popüler olduğu öğrenilebilir ve buna göre en doğru gündem maddesi paylaşılabilir.

İlgili Makaleler

22 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.