Instagram Destek

Instagram’dan Video Ve Fotoğraf İndirilir Mi?

Instagram üzerinden birçok beğendiğimiz video ve fotoğraflar ile karşılaşıyoruz. Instagram özellikleri arasında direk telefonumuza indirme işlemini gerçekleştirmemiz mümkün olmuyor. Sevdiğiniz videoların veya fotoğrafların birçoğunu arşiv olarak kayıt ediyoruz. Beğendiğimiz içerikleri telefon veya tabletinize indirmeniz mümkün. İndirme işlemini yapabilmeniz için bazı uygulamalara sahip olmanız gerekiyor. Telefonunuza indireceğiniz uygulamalar ile beğendiğiniz video veya fotoğrafları artık rahat bir şekilde indirebileceksiniz. Uygulama dışında siteler üzerinden kayıt etmek istediğiniz videoları ve fotoğrafları link üzerinden indirmeniz mümkündür ancak sakıncalıdır.

Instagramdan video ve fotoğraf indirmek için;

Öncelikle video veya fotoğraf indirmek için birçok yöntem tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta videoyu indireceğiniz cihazınıza uygun uygulama seçimidir. Andiroid cihazlarında kullanılan uygulama farklı, IPhone ve iOS cihazlarında çalışan uygulamalar farklıdır.  Video veya fotoğraf indirmek isteyenler için bazı indirme siteleri de bulunmaktadır. Ancak indirme işlemi için uygulama kullanmak daha mantıklı olacaktır. iOS uygulaması kurulu olan herhangi bir telefona veya tablete video indirmek için video veya fotoğraf indirme uygulaması indirmeniz gerekiyor.

İOS kurulu olan tablet veya telefonunuza video veya fotoğraf indirmek istiyorsanız indirme uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. App Store den alabilirsiniz, genellikle uygulamalar test edildiği için güvenlidir. Ancak yine de dikkatli olmanız gerekmektedir, uygulamayı indirirken telefonunuza virüs bulaştırmayacağından emin olmalısınız.

 

Instagram’dan video ve fotoğraf programsız indirilir mi?

Instagram üzerinden telefonunuza beğendiğiniz video ve fotoğrafı uygulama yüklemeden indirmek istiyorsanız. Online olarak bulunan download siteleri bulunmaktadır. Eğer uygulama olmadan Google üzerinden indirme işlemi yapmak isterseniz arama motoruna dowload yazarak sitelerden indirme işlemi yapmanız mümkün. Popüler olan downloadgram web sitesini de tercih edebilirsiniz. İndirmek istediğiniz video veya fotoğrafın üç nokta kısmına basıp bağlantı kopyala kısmını tıklamanız gerekmekte. Daha sonrasında kopyaladığınız bağlantıyı siteye yapıştırıp indir düğmesine basarak indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Video ve fotoğraf indirme işlemlerinizde site üzerinden yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bazı indirme sitelerinde kötü yazımlar olabilir fark etmeden indirme işlemi gerçekleştirirseniz virüs bulaşması yüksektir. İndirme işlemlerinizde cihazınıza  uygun uygulamaları seçerek virüslerin önüne geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

55 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu