YouTube Destek

Youtube Premium Hakkında

Youtube dünyanın en büyük video ve müzik platformudur. Çıktığı ilk günlerden beridir müzik, video, dizi ve film sektörlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Son dönemde popülerliği youtuberlar ile daha da artmıştır. Kendi hayatlarını paylaşan ya da bilgi verici içerikler çeken kişiler ile beraber ilk çıkan müzikleri de bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Son dönemde gelişen teknoloji ile beraber Youtube’da kendini geliştirdi ve premium özelliği ile farklı hizmetler sunmaya başladı. İşte Youtube premium hakkında bilgiler.

Reklamsız Youtube Deneyimi Sunuyor

Youtube’da video izlerken belirli aralıklarla reklamlar çıkar. Bu reklamlardan bazıları geçilebilir iken bazılarında reklam süresinin dolması beklenir. Bu durum kesintisiz video deneyimini de engeller. Youtube premium özelliği reklamsız video deneyimi sunuyor. Premium aboneliğinin başlıca özelliği reklamsız video masaüstü ve mobil video oynatma sayfalarında da geçerlidir. Daha detaylı bilgiye ve ilgili hizmetlere Sosyalevin.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Üstelik takipçi satın alma hizmetlerinden yararlanarak Youtube’da daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Kaydetme Özelliği

Premium aboneliği ile beraber videoları ve oynatma listelerini kaydetme özelliği de gelmiştir. Bu özellik sayesinde internet bağlantısı olmadan da videolar izlenebilir, müzikler dinlenebilir. Bu özellik Youtube Go uygulaması üzerinden de kullanılabilir. Ancak premium abonelerine özel ek bir uygulama olmadan kullanılabiliyor.

Kaydetme özelliği şu özelliklere sahiptir;

  • Videolar maksimum 720p kalitesinde inmektedir
  • Uzun yolculuklarda ya da internetin çekmediği uçak ve metro ulaşım araçlarında rahatlıkla kullanılabilir
  • İndirilen videolar cihazda 30 gün boyunca kalır

Arka Planda Oynatma Özelliği

Youtube’da videolar normalde arka planda çalışmamaktadır. Ancak premium özelliği sayesinde arka planda oynatma yetkisi elde edilmektedir. Mobil cihazlarda ekran kapalıyken ya da başka bir uygulamadayken Youtube’dan kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle müzik klipleri çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Ancak premium dışındaki kullanımlarda videonun devam edebilmesi için ekranın açık kalması gerekiyor. Premium özelliği sayesinde bu zorunluluk ortadan kalkıyor.

Youtube Premium Hakkında
Youtube Premium Hakkında

Youtube Music

Premium üyelerinin kullanabileceği bir başka özellik Youtube Music’dir. Bu özelliği sayesinde müzik dünyasını daha fazla keşfedebilir, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arayüzü dünyada ünlü müzik uygulaması Spotify’a benzemektedir. Premium abonelerine özel reklamsız ve atlamalı müzik keyfi sunmaktadır.

Youtube gibi Youtube Music de offline müzik dinleme imkanı sunuyor. İstediğiniz parçaları indirebilir ve arka planda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Eğer Youtube için içerik üretiyorsanız mutlaka Premium özelliğinden yararlanmalı ve tüm gelişmelerden haberdar olmalısınız. Aboneniniz azsa sosyalevin.com sitesinin takipçi satın alma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Youtube Originals

Youtube Music dışında Youtube Originals özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde orijinal film ve dizileri ücretsiz olarak indirip offline ortamlarda dahi izleyebilirsiniz. Netflix’e rakip olan bir sisteme sahiptir ve premium üyeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Dünyaca ünlü pek çok film ve diziyi içinde barındırmaktadır.

Youtube Premium Fiyatları

Youtube premium bireysel ve aile abonelik paketleri içeriyor. Eğer bireysel alırsanız 4, aile aboneliği alırsanız da 1 ay ücretsiz deneme fırsatından yararlanabilirsiniz. Aile aboneliği 5 farklı kişinin kullanabilmesine imkan sağlıyor. 5 aile üyesinin en küçük üyesi 13 yaşında olmalıdır. Bireysel paketin fiyatı 16,99 TL iken aile paketinin fiyatı 25,99 TL’dir.

Youtube Premium Başvuru

Youtube Premium’a başvuruda bulunmak oldukça kolaydır. Mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Siteye girdikten sonra Youtube premium bölümüne girilir ve ücretsiz deneme aboneliğine tıklanır. Daha sonra üye ol seçeneğinden premiuma üye olunur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu